30 Temmuz 2009 Perşembe

EN SON NEREDE GÖRÜLDÜLER?

  • Libidless Woman At Disco adlı filmin setinde. Film konulu olup, ilaç almayı bırakan ve akışına vuruyorum diyen, şizofren bir kadının (bunu okuyunca ne yapacağını bilmiyorum:) O da bensiz sete gitmeseydi!) yaşamsal döngüsünün kurumsal açıdan bakışını yansıtıyor. Film Marmara'dan Kuzey Ege'ye doğru geçerkenki bir kasabada çekiliyor.

  • Tarlabaşında polis çevirmesinde. Polis-Ne arıyorsunuz burada? AyraçKaçan: Bize jandarma bakıyor abi Polis: Tamam kardeşim kusura bakmayın...

SİZCE BU SAHNE GERÇEĞE UYGUN MUDUR?

Gerçekleri Açıklıyoruz!!!!

Tarlabaşında bir Cumartesi gecesi. Yürüyen iki AyraçKaçan yaklaşmakta olan polis arabasını görürler. Bir an içlerini sıkıntı kaplar. (Nasıl yalan belli değil) Polis yürüyen ayraçkaçtıları süzer.

Polis: Ne arıyorsunuz burada?

Ayraçkaçan(erkek): Bize jandarma bakıyor abi

AyraçKaçan(kız): Oha söyleseydin!!!

Polis: Çıkın çabuk burdan almayayım arabaya

AyraçKaçan(erkek): Tapusu senin mi yaw, tapunu göster tapunu göster...diyerek koşmaya başlar.

Tabii bu da bir bakış açısı belki böyle olmuştur, belki de olmamıştır. İlk sahnedeki gibi olmuştur diyenler İlk Sahne yazıp diledikleri telefon numarasına göndersinler. İkinci Sahne diyenler rehabilitasyon merkezlerine doğru yola çıksınlar. Utanmıyorlar. Sonra Temiz Temiz geri gelsinlerki...Dünya daha berrak görünsün.

  • AyraçKaçanlardan kaçsa bile kaçamayan AyraçKaçan şirketten arkadaşlarıyla Nevizade'de bira içip insansı sohbet ederken.....(İnsan olma ve yaş gereğinin ilk adımları için KOCAMAN bir alkış!!!) Uzağa kaçamaz elimizde videolar ve fotolar var.

  • KAYIP: Öğretmen aranıyor!!! Aralıksız çalışan fön makinesinin sesini duyanların İNSANİYET NAMINA o fönle birlikte öğretmeni su dolu küvete atmaları şiddetle rica olunur.

0 yorum: